Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Değerli ve yarı değerli taş (Kıymetli Taş) satışı yapan firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile günden güne kendini yenileyerek alanında en iyisi olmak için çalışıyor değerli ve yarı değerli taş satışlarının ne durumda olduğunu ve bu yılın trend taşlarını firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Taş kesim atölyemiz ile her renk boy şekil kalitede taşın kesimini yapmakta müşterilerimiz ile özel bir bağ kurmaktayız .

Toptan siparişlerde her zaman müşteri ile ön görüşme yaparak taşların boy şekil kesim kalite özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi vermekteyiz .

Firma olarak taş konusunda bilgi ve tecrübemize güveniyoruz ayrıca fiyat ve kalitede iddalıyız firmamız aldığı tüm siparişleri konuşulan tarihte ve kalitede getirmekte ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır

Müşterilerimizin talebi üzerine aldığımız toptan taş siparişi trend taşlar yeni sezon taşları ve stok taşları imalatı yapmaktayız yanı sıra özel kesim taş siparişide alıyoruz. En belirtici yanımız ise taş TASARIMCILIĞI yani taşla istediğimiz gibi oynayabilme istediğimiz şekillerde özelliklerde ve kalitede müşterinin talebine göre kesme şekil verme modaya yön verebilme yani bir RESSAM misali duygularınızı hayal dünyanızı imkanlar ve teknoloji dahilinde taşa yansıtabilme tecrübesine sahibiz ve bunda İDDİALIYIZ.

Suistimallere açık olan değerli taş sektöründe müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla. Yurdışında Laboratuvar ortamında çeşitli teknik kimyasal element ve ileri teknoloji ile imal edilmiş daha sonra Türkiye pazarına giren sentetik taş, cam taş, yapay taş, insan eli bilgi ve becerisi ile yapılmış taş, gerçeğinden uzmanların bile ayırt edemediği taşlar hakkında her türlü bilgiyi bilirkişi ekspertiz hizmeti ve aynı zamanda doğal kesilmemiş ham taş bilirkişi ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Taşlar hakkında öğrenmek istediğiniz ve merak ettiğiniz bir çok bilgiyi firmamızı arıyarak veya ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Agstone olarak en büyük hedefimiz sektörde kalıcı ve emin adımlarla ilerlemek bir Türkiye ve Dünya markası olmak. Bu hedefimizde aceleci değil sabır ve sukunetle sağlam adımlarla ilerlemek ve Türkiye’deki taş pazarını dünyaya daha iyi tanıtmak.

1998 ‘ den  BERİ…